EVROPSKÁ SÍŤ PROTI CHUDOBĚ A SOCIÁLNÍMU VYLOUČENÍ JE NEZÁVISLOU SÍTÍ ORGANIZACÍ A SKUPIN ZAPOJENÝCH DO ZÁPASU S CHUDOBOU A SOCIÁLNÍM VYLOUČENÍM V EVROPĚ.

Senioři

Spolupracující partnerské nevládní neziskové organizace nabízejí v době virové pandemie COVID-19 pomoc a podporu, o které vás informujeme v tomto přehledu:

PORADENSTVÍ:

...

Institut důstojného stárnutí Diakonie ČCE, Belgická 22, Praha 2, pořádá k 30. výročí nového přístupu k podpoře seniorů v ČR dne 19. listopadu od 17.00 hodin besedu o vývoji gerontologie a podpoře seniorů v České republice po roce 1989 očima Hany Janečkové.

Besedu rozšíří Alena Fendrychová...

Mezinárodní konference "Stárnout doma, v obci, v místě" - "Jaké seniorské služby jsou potřebné v obcích?" pořádá Institut důstojného stárnutí Diakonie ČCE 15. listopadu 2019 od 9:00 hodin v prostorách Nadace ABF, Václavské náměstí 31, Praha 1.

Přihláška: ...

Evropská síť proti chudobě a sociálnímu vyloučení v České republice (EAPN ČR, z.s.) Vás srdečně zve na Národní konferenci proti chudobě a sociálnímu vyloučení, která se pod názvem "Boj s chudobou a sociálním vyloučením jako součást Evropského pilíře sociálních práv" koná v pátek 30. listopadu...

Zveme Vás na interaktivnmí seminář "Zvýšení kvality života seniorů v obcích" do sálu zastupitelstva Moravskoslezkého kraje dne 1.listopadu 2018 od 9:00. Seminář pořádáme ve spolupráci s Moravskoslezským krajem, záštitu převzal náměstek hejtmana MSK pan Jiří Navrátil. 

Seminář je určen pro...

Stránky