EVROPSKÁ SÍŤ PROTI CHUDOBĚ A SOCIÁLNÍMU VYLOUČENÍ JE NEZÁVISLOU SÍTÍ ORGANIZACÍ A SKUPIN ZAPOJENÝCH DO ZÁPASU S CHUDOBOU A SOCIÁLNÍM VYLOUČENÍM V EVROPĚ.

Setkání lidí žijících v chudobě a sociálním vyloučení

Děkujeme za Váš zájem o AKTIVITY EAPN ČR.

Z technických důvodů se momentálně obsah této sekce nezobrazuje, děláme ale vše pro to, aby jste se o našich aktivitách mohli v blízké době co nejvíce dozvědět. Nechte nám vzkaz na eapncr@seznam.cz, abychom Vás mohli informovat o aktualizaci sekce. 

Cílem národního setkání je získat zpětnou vazbu pro MPSV, kraje, města a obce k současné úrovni sociálních služeb a jejich schopnosti podporovat obyvatele v obtížných sociálních situacích při začleňování do běžného života, a to zejména z...

Poselství:

Není pravda, že patnáctiprocentní míra chudoby v ČR je příliš nízká natolik, aby bylo potřeba zvláštních opatření proti chudobě a sociálnímu vyloučení. Je to jen relativní pojem, statistický údaj. Je třeba tvořit...

17. května 2013 proběhlo Národní setkání lidí se zkušeností s chudobou a sociálním vyloučením 2013 v Ostravě-Přívozu v sídle Prevence bezdomovectví Armády spásy, Palackého 25, od 12 do 14 hodin.

Cíl národního setkání: Zpětná vazba pro MPSV, kraje, města a obce na...