EVROPSKÁ SÍŤ PROTI CHUDOBĚ A SOCIÁLNÍMU VYLOUČENÍ JE NEZÁVISLOU SÍTÍ ORGANIZACÍ A SKUPIN ZAPOJENÝCH DO ZÁPASU S CHUDOBOU A SOCIÁLNÍM VYLOUČENÍM V EVROPĚ.

Konference v Senátu k debatě o budoucnosti EU

05. 06. 2021 00:33

Aktualizováno 17. 6. 2021

Ve spolupráci s organizacemi občanské společnosti v ČR pořádá Senát Parlamentu ČR konferenci na téma "Perspektivy České republiky v Evropské unii" (k zahájení celoevropské konference o budoucnosti Evropy) v pátek 18. června 2021 od 10.00 do 15.00 hodinKonference bude věnována představení témat a návrhů pro budoucí život občanů Evropské unie, které budou prezentovány na interaktivní digitální webové platformě Konference o budoucnosti Evropy. V průběhu konference je budou moci její účastníci komentovat a hodnotit na svých noteboocích nebo chytrých telefonech na systému padlet.com, kde současně uvidí výsledky společného hodnocení účastníků konference.

Konference bude prezenčně probíhat v Jednacím sále Senátu ve Valdštejnském paláci v Praze a současně pro registrované účastníky také online na interaktivní audiovizuální platformě Webex. Veřejnost ji bude moci sledovat také na webové stránce Senátu. Oficiální pozvánku s plánovaným programem konference najdete v PDF zde. Aktualizovaný program konference je dostupný také ve Wordu zde.

Zájemci o účast na konferenci (prezenčně i distančně) se mohou přihlásit nejpozději do 11. 6. 2021 na formuláři zde.

Podkladové materiály pro konferenci jsou zde

nebo k jednotlivým oblastem: