EVROPSKÁ SÍŤ PROTI CHUDOBĚ A SOCIÁLNÍMU VYLOUČENÍ JE NEZÁVISLOU SÍTÍ ORGANIZACÍ A SKUPIN ZAPOJENÝCH DO ZÁPASU S CHUDOBOU A SOCIÁLNÍM VYLOUČENÍM V EVROPĚ.

RUBIKON Centrum nabízí kurzy zaměřené na řešení finanční situace předlužených osob

27. 06. 2017 00:00

RUBIKON Centrum je připraveno přizpůsobit jejich služby "na míru" Vašim konkrétním podmínkám a požadavkům. Zaměřuje se na vzdělávání pracovníků, jejichž vzdělávací potřeby dokáže pochopit, protože pracuje s obdobnou cílovou skupinou. Disponuje rozsáhlými zkušenostmi z práce s osobami ohroženými sociálním vyloučením. Kurzy se věnují jak úvodem do dluhové problematiky pro začínající poradce tak na řešení finanční situace předlužených osob v teorii i praxi. V nabídce je i seminář, na kterém jsou účastníci provedeni příklady oddlužení z praxe dluhových poradců RUBIKON Centra a insolvenčních správců, se kterými RC spolupracuje.

Služeb RUBIKON Centra již využili např. města Příbram, Jeseník, Kyjov či Rotava, dále Probační a mediační služba České republiky nebo neziskové organizace ROZKOŠ bez RIZIKA, ROMODROM o.s., FOKUS Vysočina atd.

Bližší informace ke vzdělávání a placeným službám poskytne: Hana Kramlová, mobil: + 420 730 158 873, kramlova@rubikoncentrum.cz.

 

JN

Zdroj: rubikoncentrum.cz

 

 

Tagy: